Gönderen Konu: NetLimiter Pro 4.0.47  (Okunma sayısı 3949 defa)

danua

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 311
  • Karma 65535
NetLimiter Pro 4.0.47
« : 14 Mayıs 2019, 23:19:33 »
NetLimiter Pro 4.0.47

NetLimiter Pro 4.0.47.0  Ağınızı kontrol etmenize, bir uygulamanın ağ kullanmasına izin vermenize ya da izin vermenizi sağlayan kurumsal güçlü ağ yardımcı programıdır. NetLimiter bir ağ denetleyicisi ve ağ izleme uygulaması olarak hizmet eder, güvenlik duvarı gibi çalışır, ancak bir ağ kullanırken bir uygulamayı sınırlandırma gibi bazı avantajlara sahiptir.

NetLimiter , gerçek zamanlı bir izleme ve  birden fazla bilgisayarı yönetebilen istatistikler sunar. NetLimiter, Windows için tasarlanmış nihai bir internet trafik kontrolü ve izleme aracıdır. NetLimiter'ı, uygulamalar için indirme / yükleme aktarım hızı sınırlarını ayarlamak veya hatta tek bağlantı kurmak ve internet trafiğini izlemek için kullanabilirsiniz.

Bu eşsiz özellik ile birlikte Netlimiter , kapsamlı bir internet istatistik araçları seti sunmaktadır. Gerçek zamanlı trafik ölçümü ve uygulama başına uzun vadeli internet trafiği istatistiklerini içerir. NetLimiter 4, yöneticilerin uzaktan yönetim, güvenlik duvarı ve filtreleme yeteneği de dahil olmak üzere ek özelliklere sahip birden fazla yapılandırma dosyası kopyası tutmasını sağlar.


Linkback: NetLimiter Pro 4.0.47
𐱅𐰇𐰼𐰚

Sitelerim
:::::::::::::::::::
telkaricim.com

Tags: