Gönderen Konu: IObit Driver Booster Pro 6.4.0  (Okunma sayısı 1613 defa)

danua

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 312
  • Karma 65535
IObit Driver Booster Pro 6.4.0
« : 15 Mayıs 2019, 23:10:06 »
IObit Driver Booster Pro 6.4.0

IObit Driver Booster Pro 6.4.0.394 yeni etkileşimli arayüzü ve 2.100.000'den fazla sürücüyü ve oyun bileşenini destekleyebilen büyük ölçüde genişletilmiş veritabanı, kullanımı kolay güçlü bir sürücü güncelleyicisidir.

Sadece bir tıklamayla Driver Booster 6, Eski / hatalı / eksik sürücüleriniz ve oyunlarınız her zaman kolayca ve doğru bir şekilde güncellenir. Özellikle, iobit Driver Booster Pro , PC'niz boştayken sürücülerin ve bileşenlerin otomatik olarak kurulmasını destekler.

IObit Driver Booster Pro 6,  bilgisayarınız için en iyi sürücüyü bulmanıza yardımcı olacaktır. IObit Driver Booster Pro sürücüleri yeniden tasarlamak genellikle ekipmanın hayal kırıklığından, istikrarsızlıktan ve gizli güvenlik açıklarından uzak durma konusunda temel bir adımdır.

Sürücüleri tutarlı bir şekilde elden geçirmek aynı şekilde genel PC uygulamanızı yükseltmek ve oyun bilgilerinizi arttırmak için güçlü bir yaklaşımdır. IObit Driver Booster Pro , gelişmiş sıkıştırma teknolojisi, kesme noktası özgeçmiş teknolojisi, otomatik yeniden deneme mekanizması ve SSL Protokolünün size daha hızlı, daha güvenli bir sürücü indirme ve yükleme imkanı vermektedir.


Linkback: IObit Driver Booster Pro 6.4.0
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2019, 00:32:08 Gönderen: danua »
𐱅𐰇𐰼𐰚

Sitelerim
:::::::::::::::::::
www.telkaricim.com
www.takip.in
www.jewelka.com

Tags: iobit driver booster