Gönderen Konu: WinRAR 5.71 Final Portable  (Okunma sayısı 1124 defa)

danua

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 312
  • Karma 65535
WinRAR 5.71 Final Portable
« : 15 Mayıs 2019, 01:34:57 »
WinRAR 5.71 Final Portable

WinRAR 5.71 Final, arşiv dosyalarını grafiksel ve konsol kipinde oluşturmanızı, düzenlemenizi, görüntülemenizi, çıkarmanızı ve yönetmenizi sağlayan güçlü bir arşiv yöneticisi yazılımıdır. WinRAR, tüm arşiv dosyalarıyla çalışmak için hepsi bir arada bir çözüm sunar. RAR, ZIP, 7ZIP, JAR, ACE, TAR, CAB, ISO, GZ ve diğerleri dahil olmak üzere neredeyse tüm popüler arşiv biçimlerini destekler.

WinRAR , kullanımı kolay, hızlı ve özelleştirilebilir bir arayüzdür, böylece ekranın her yönünü kolayca kişiselleştirebilirsiniz. WinRAR, fare ve menülerin yanı sıra komut satırı arabirimini kullanan bir grafik etkileşimli arabirim sunar.

WinRAR,temel arşivleme fonksiyonlarına anında erişim sağlayan özel bir “Sihirbaz” modunun dahil olduğu diğer arşivlerden daha kolaydır. Ek olarak, kendiliğinden açılan modüller, ek motora gerek duymadan bir arşivi kendi kendine çıkarabilecek arşivler oluşturmanıza olanak sağlar.

WinRAR , doğrudan Windows Gezgini ile entegre olan bir dizi araç sunar, böylece Windows Gezgini'ni kullandığınızda hemen komutu doğrudan programa uygulayabilirsiniz. İkili mod, uygulamayı grafik arabirimden ve ayrıca konsol kipinden (Komut satırı) çalıştırmanızı sağlar.

Winrar, 8,589 milyar gigabayt boyutundaki dosya ve arşivleri destekliyor. Ayrıca, kendiliğinden açılan ve çok renkli arşivler oluşturma yeteneği sunar. Kurtarma kaydı ve kurtarma birimleriyle, fiziksel olarak zarar görmüş arşivleri bile yeniden oluşturabilirsiniz.
Linkback: WinRAR 5.71 Final Portable
𐱅𐰇𐰼𐰚

Sitelerim
:::::::::::::::::::
www.telkaricim.com
www.takip.in
www.jewelka.com

Tags: