Gönderen Konu: IObit Malware Fighter Pro 7.0.2.5197  (Okunma sayısı 653 defa)

danua

  • Yönetici
  • Kıdemli Üye
  • *****
  • İleti: 312
  • Karma 65535
IObit Malware Fighter Pro 7.0.2.5197
« : 09 Mayıs 2019, 02:41:06 »
IObit Malware Fighter Pro 7.0.2.5197


IObit Malware Fighter Pro 7.0.2.5197  daha güvenli bir PC sağlamak için casus yazılım, reklam yazılımı, truva atları, keylogger'lar, botlar, solucanlar ve korsanları gibi çeşitli kötü amaçlı yazılımları algılayıp kaldırabilir.

Gerçek Zamanlı Koruma ve yaratıcı Bulut Teknolojisi ile bilgisayarınızı her zaman güvende tutar. Yeni Tarayıcı Koruması, zararlı izleme verilerini kaldırarak ve kötü amaçlı tarayıcı eklentilerini ve araç çubuklarını kaldırarak ana sayfanızı, arama motorunuzu, çevrimiçi gezinmeyi ve gizlilik verilerinizi koruyacaktır.
IObit Malware Fighter, tüm virüsten koruma ürünleriyle tam olarak uyumludur ve virüsten koruma ürünlerinize, bilgisayarınızın en üst düzeyde güvenliğinin sağlanmasında yardımcı olabilir.

IObit Malware Fighter 7 Pro, bilgisayarınızdan zararlı yazılımları veya istenmeyen uygulamaları tanımlamayı, engellemeyi ve yok etmeyi sağlayan akıllı bir malware koruma uygulamasıdır. IObit, dosya, başlangıç, ağ, tarayıcı, çerezler, işlemler, USB disk ve bilgisayarınızın güvende kalmasını sağlayan diğer zararlı işlemlerin korunması da dahil olmak üzere hemen hemen tüm konular için gerçek zamanlı ve nihai koruma sağlar zamanlar.

IObit Malware Fighter, bilgisayarınızı çeşitli potansiyel casus yazılımlardan, reklam yazılımlarından, truva atlarından, botlardan, solucanlardan ve korsanlardan koruyan gelişmiş bir kötü amaçlı yazılım ve casus yazılım temizleme aracıdır.


Linkback: IObit Malware Fighter Pro 7.0.2.5197
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2019, 21:20:22 Gönderen: danua »
𐱅𐰇𐰼𐰚

Sitelerim
:::::::::::::::::::
www.telkaricim.com
www.takip.in
www.jewelka.com

Tags: